Do pranonte të luante skena erotike në një film, surprizon modelja shqiptare: Një sfidë… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Një ndër takimet e kësaj puntate në “PërPuthen”, ishte dhe ajo mes Islit dhe Margaret. Takimi i tyre shkoi shumë mirë dhe kjo u konfirmua nga të dyja palët.

Në puntatën e kësaj të diele te “PërPuthen” pati mjaft deklarata të papritura.

E para që i la pa fjalë fansat dhe shikuesit ishte Margaret. Në takimin e saj me Islin, i cili shkoi shumë mire, ata biseduan për pasionet e tyre.

Advertisement

Teksa Isli tregoi se në të kaluarën ka luajtur dhe disa filma, pyet Margaret se nëse i ofrojnë ndonjë rol në film me skena erotike, a do të ishte e gatshme ta pranonte.

Margaret u përgjigj se po, sepse të gjithë aktorët thotë ajo janë të gatshëm ta pranojnë në gjë të tillë. Madje shtoi se e shikon dhe si një sfidë ndaj vetëvetes, sa e aftë është ajo për të përçuar nëpërmjet këtyre skenave emocion tek publiku.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy