“Do të zërë ndonjë tjetër”, ndjekësja e ofendon keq, Egli Tako i publikon mesazhin

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Do të zërë ndonjë tjetër”, ndjekësja e ofendon keq, Egli Tako i publikon mesazhin

Këngëtarja dhe aktorja Egli Tako është bërë një personazh mjaft i përfshirë në mediat rozë dhe në rrjetet sociale. Bujën më të madhe ajo e mori gjatë periudhës së ndarjes me Olsi Bylykun duke shkaktuar një zhurmë të madhe në rrjet.

Që pas ndarjes, Egli Tako është tërhequr nga televizioni, por e ka kompesuar këtë mungesë në ekran me aktivimin në rrjetet sociale.

E përkushtuar së fundmi në mirëmbajtjen e vetes dhe paletër, ajo ka pësuar një ndryshim drastik në trupin e saj të tonifikuar.

Ajo ka ndarë foto të progresit të trupit të saj, por është surprizuar nga komenti i një ndjekësje.

Advertisement

“Kishe zën rehat me…, tani do të zësh ndonjë tjetër prandaj po bën trup”, i shkruan ajo.

“S’ka nevojë të lë emër se goca jemi, të gjitha diskutojmë me shoqërinë, por të mendosh që trupi e shëndeti mbahen për të kapur një mashkull… Ju lutem vajza, mo…”- ishte përgjigja e Eglit./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy