Dua Lipa nuk harron origjinën, bën urimin e veçantë në shqip për Festën e Pavarësisë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dua Lipa nuk harron origjinën, bën urimin e veçantë në shqip për Festën e Pavarësisë

Këngëtarja me origjinë shqiptare Dua Lipa, sigurisht që nuk mund të harronte festën e rëndësishme të Pavarësisë së Shqipërisë, ashtu siç nuk ka harruar asnjherë të shpreh krenarinë në botë për rrënjët e saj.

 

Dua Lipa nuk harron origjinën, bën urimin e veçantë
Sot përmes një postimi në rrjetet e saj sociale, Dua ka uruar Shqipërinë dhe shqiptarët për 111 vjetorin e Pavarësisë. Krahas disa fotove të flamurit kuqezi, ylli i muzikës botërore shkruan: “Gëzuar Ditën e Pavarësisë”.

Dua Lipa nuk harron origjinën, bën urimin e veçantë

Advertisement

Dua ka përzgjedhur të postojë edhe një foto kur ajo mori nënshtetësinë shqiptare, një vit më parë. Në 110-vjetorin e Pavarësisë, një vit më parë Dua performoi në sheshin ‘Skëndërbej’, ku mbylli edhe turin ‘Future Nostalgia’, shkruan Living.

Dua Lipa nuk harron origjinën, bën urimin e veçantë

Dua Lipa nuk harron origjinën, bën urimin e veçantë

Horoskop

Dashi

Demi

Binjakët

Gaforrja

Luani

Virgjëresha

Peshorja

Akrepi

Shigjetari

Bricjapi

Ujori

Peshqit

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy