“Dua të ndihmoj adoleshentët”, aktorja zbulon se ka humbur virgjërinë në moshën 35-vjeçare

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Dua të ndihmoj adoleshentët”, aktorja zbulon se ka humbur virgjërinë në moshën 35-vjeçare

Rebel Wilson dëshiron të normalizojë humbjen e virgjërisë së dikujt në një moshë të mëvonshme, pasi zbuloi se e humbi virgjërinë në moshën 35-vjeçare. Aktorja dhe komediani australiane e bën këtë sepse ajo dëshiron të përhapë “mesazhin pozitiv” se “jo të gjithë duhet të humbasin virgjërinë e tyre si adoleshente”.

“Njerëzit mund të presin derisa të jenë gati ose të presin derisa të bëhen pak më të pjekur,” shpjegoi Wilson për revistën People se pse ajo e hap këtë temë në librin e saj të ri, që do të dalë më 2 prill.

“Dhe unë mendoj se ky mund të jetë një mesazh pozitiv. Padyshim që nuk duhet të prisni derisa të jeni në të tridhjetat si unë, por nuk duhet të ndjeni presion si i ri.”

Ndërsa 44-vjeçarja është e lumtur të diskutojë hapur këtë temë tani, ajo do të bënte të pamundurën për ta shmangur këtë temë krejtësisht në të kaluarën, sepse ishte “e turpëruar”.

Advertisement

Një herë ajo madje gënjeu shoqen e saj më të mirë, duke thënë se e humbi virgjërinë në moshën 23-vjeçare vetëm për të “shmangur vërtet pyetjet”.

“Normalisht unë do të largohesha nga dhoma kur po ndodhte biseda,” shtoi ajo. Dhe pastaj njerëzit që thanë, ‘Oh, në moshën 24 vjeç, është kaq vonë.’ Dhe pastaj jam ulur këtu duke menduar, ‘O Zot, numri im është 35′. Cfare dreqin? Unë do të dukem si humbësi më i madh’.”

Aktorja tani është e fejuar me stilisten Ramona Agruma dhe ata mirëpritën fëmijën e tyre të parë, Royce Lillian, përmes një gruaje surrogate në nëntor 2022./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy