Duam i Miriamit dhe Albanit filloi provat për koncertin e parë të ditëlindjes

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Duam së shpejti feston ditëlindjen e tij të parë dhe për kushtet që jemi, ai mund të festojë vetëm me familjen e tij, prandaj ka nisur edhe provat për një minikoncert që do të mbajë para babit, mamit dhe motrës.

Nuk e besoni? Ja, shihni videon ku si një kantautor i vogël i bie pianos, e shoqëron me tinguj dhe i bie edhe kapakut të pianos me lëvizje prej bateristi.

View this post on Instagram

Advertisement

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)

Më 14 janar, Duam mbush një vjeç dhe si një Bricjap i vogël, pritet të jetë shumë ambicioz dhe i disiplinuar në instrumentin e pianos./ Living

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy