Dy gëzime në një ditë! Gjergj Kaçinari prezanton bashkëshorten dhe ndan lajmin e ëmbël

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Dy gëzime në një ditë! Gjergj Kaçinari prezanton bashkëshorten dhe ndan lajmin e ëmbël

Gjergj Kaçinari i ka dhënë shumë nga arti i tij publikut shqiptar, por shumë pak nga jeta personale. Ai është nga ata artistë i cili gjithmonë ka preferuar që në publik të shfaqet vetëm më anën e tij profesionale.

Por së fundmi ai ka suprizuar ndjekësit e tij në Instagram ku ka ndarë dy lajme shumë të bukura.

Gjergj Kaçinari kaprezantuar bashkëshorten e tij, Tejdi Dushkaj Kaçinari, e bashkë me të edhe lajmin e bukur se ata së shpejti do të bëhen prindër për herë të parë.

“Zonja dhe zotërinj, ju prezantoj me gruan time”, ka shkruar ai përkrah fotos./vizionplus.tv

Advertisement

View this post on Instagram

A post shared by Gjergj Kaçinari (@georgeorjoe)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy