E bija mbush sot 9 vjeç, Robert Berisha emocionon me urimin: Ma zbukurove jetën o shpirti bab’s

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E bija mbush sot 9 vjeç, Robert Berisha emocionon me urimin: Ma zbukurove jetën o shpirti bab’s

Ish-fermeri, Robert Berisha ka bërë pak minuta më parë një urim për vajzën e tij, Renee që feston sot 9-vjetorin e lindjes.

“Sot 9 vjet ma zbukurove jetën o shpirti bab’s 😍 urime ditëlindjen Renee e t’paqa shnosh, happy e u plaksh me tona t’mirat..Të don babi shum”, shrkuan moderatori.

 

View this post on Instagram

 

Advertisement

A post shared by Robert Berisha (@robertberishaofficial)

Kujtojmë se Robert Berisha u largua nga Ferma VIP me vendimin e tij dhe shkak për këtë u bë pikërisht malli për të bijën.

Ndërkohë artisti po shijon lidhjen e dashurisë me modelen 23-vjeçare, Ana Skrel me të cilën së fundmi ka zbuluar se gjërat mund të shkojnë deri në martesë./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy