E gjithë vëmendja tek Arilena Ara, mahnit me pozat e fundit në “Instagram” (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E gjithë vëmendja tek Arilena Ara, mahnit me pozat e fundit në “Instagram” (FOTO)

Ajo është një nga këngëtaret më të dashura për publikun shqiptar dhe jo vetëm, pasi fama e saj ka kaluar edhe kufijtë. Është fjala për Arilena Arën, e cila shquhet gjithashtu edhe për pamje e saj natyrale.

Arilena është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, ku ndan me ndjekësit e shumtë imazhe dhe video të ndryshme.

Së fundmi, këngëtarja ka publikuar disa poza ku shfaqet në super formë e veshur me bikini ngjyrë portokalli. Gjithashtu këngëtarja ka ndarë me fansat edhe disa poza bardh e zi, ku sërish shfaqet me rroba banje.

Advertisement

Në fotot e realizuara nga fotografi Ergys Zhabjaku, Arilena tregon linjat trupore perfekte, për të cilat kujdeset vazhdimisht me ushtrimet që bën në palestër.

Përveç kësaj, këngëtarja e shumë hiteve është duke punuar në projekte të reja muzikore dhe shumë shpejt pritet të sjell këngën e re.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy