“E kam yll të bukur”, foli për të dashurën në Ferma VIP, por ngacmoi Baby G, gazetarja vë me “shpatulla pas muri” Albanon

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“E kam yll të bukur”, foli për të dashurën në Ferma VIP, por ngacmoi Baby G, gazetarja vë me “shpatulla pas muri” Albanon

Gjatë qëndrimit në Ferma VIP, Albano Bogdo foli disa herë për një lidhje dashurie që kishte jashtë.

E kam dy metër jashtë, mezi po pres të dal. Dy metër se kam se kështu është trup i imët, por e kam yll të bukur. Vajza më e mirë në botë.“, është shprehur ai në një bisedë me Valerin.

Më pas raporti me Baby g dhe momenti që i shprehu dashurinë trazoi publikun.

I ftuar sot në Ferma Club, Albano u pyet nga gazetarja Edona se a ka lënë një lidhje jashtë., por aktori e mohoi.

Advertisement

Jo nuk kam qenë i lidhur. Çdo gjë që thuhet aty nuk është deklaratë është pjesë e lojës. Me Baby G ishte diçka shumë natyrale dhe shumë e sinqertë“, u shpreh Albano Bogdo./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy