E mbani mend fëmijë, vajza e Fjolla Morinës është rritur, kush e “llaston” me dhurata luksoze

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E mbani mend fëmijë, vajza e Fjolla Morinës është rritur, kush e “llaston” me dhurata luksoze

Edhe pse Fjolla Morina e ka mbajtur larg kamerave dhe syrit të mediave, vajza e saj tashmë është rritur dhe ka krijuar një publik të sajin në rrjetet sociale.

Në profilin e saj në Instagram ku është mjaft aktive, Ledianën e ndjekin rreth 12 mijë persona.

21-vjeçarj ka treguar së fundmi se është bërë me makinë të re. Nëse të githë mendojnë se kjo makinë është dhuratë nga nëna e saj Fjolla, në fakt ka qenë vetë Lediana që ka zbuluar në rrjetet sociale se ishte një dhuratë nga gjyshi i saj.

Advertisement

Kujtojmë se në verën që lamë pas, këngëtarja Fjolla Morina kaloi një periudhë aspak të mirë për shëndetin e saj mendor. Madje ajo u shtrua për një kohë në spital ku mori trajtimin mjekësor dhe për fat të mirë i është rikthyer normalitetit./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy