E papritur/ Çifti i njohur i jep fund fejesës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
E papritur/ Çifti i njohur i jep fund fejesës

Matthew Perry dhe Molly Hurwitz i kanë dhënë fund fejesës së tyre.

Ishte aktori dhe ylli i serialit “Friends” ai që bëri një reagim lidhur me krisjen në marrëdhënien.

Advertisement

Në një intervistë, teksa i uroi më të mira ish-partneres së tij, ai tha: “Ndonjëherë gjërat thjesht nuk funksionojnë dhe kjo është njëra prej tyre.”

Thashethemet në lidhje me marrëdhënien e Matthew Perry dhe Molly Hurwitz u shfaqën kur dolën fotot e para të çiftit jashtë një restoranti në Los Angeles, të cilat u bënë mjaft virale.

Advertisement

Perry dhe Hurwitz u fejuan në nëntor të vitit 2020.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy