Edhe pse nuk janë hapur kufijtë, Fjolla Morina udhëton drejt Tiranës (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Edhe pse nuk janë hapur kufijtë, Fjolla Morina udhëton drejt Tiranës (FOTO)

Edhe pse nuk janë hapur kufijtë, Fjolla Morina udhëton drejt Tiranës (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina, ka treguar përmes një postimi në “Instastory” se ka udhëtuar drejt Tiranës.

Fjolla ka postuar një video teksa po udhëton dhe në të ka shkruar: “E qela e para hajde more gzuar”.

Kujtojmë se ende nuk janë hapur kufijtë si pasojë e pandemisë Covid-19, por këngëtarja arriti që të kalonte kufirin.

Advertisement

Nga ana tjetër kujtojmë se ajo ka qenë e angazhuar rreth një biznesi privat, ndërsa fansat presin me padurim rikthimin e saj me këngë të re.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy