Erdhi në jetë pak ditë pasi humbën nënën, Anna Lika prezanton mbesën që u riktheu buzëqeshjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Erdhi në jetë pak ditë pasi humbën nënën, Anna Lika prezanton mbesën që u riktheu buzëqeshjen

Pas ditëve të vështira që kaluan pas humbjës së nënës, aktorja Anna Lika tregoi se familja e tyre ishte bekuar me një vajzë. Motra e saj ka sjellë në jetë një vajzë që e kanë quajtur Zeina.

Sot, Zeina është rreth 3 muajshe dhe teze Anna ka ndarë disa foto të ëmbla me të në Instagram.

“Zeina ime”, shkruan ajo krah fotove.

Advertisement
View this post on Instagram

A post shared by 𝐀𝐧𝐧𝐚𝐢𝐬 𝐋𝐢𝐤𝐚 (@anna_lika)

Edhe pse një personazh jo i famshëm, Ilda tronditi opinionin publik të cilët e njihnin se motra e Ingird dhe Inis Gjonit. Ilda u diagnostikua me kancer në gji vetëm dy muaj më parë. Sipas rrëfimit të miqve, vetë Ilda, as nuk ka dashur të pranojë sëmundjen që e kishte përfshirë.

Vetëm kur dhimbjet në trup iu shtuan, ajo filloi një proces të fortë kimioterapish. Por sëmundja e pashërueshme kishte avancuar në gradën e katërt duke i prekur dhe kockën dhe më pas, të gjitha përpjekjet thuajse kanë qenë të pashpresa./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy