Eshtë miliardere por Beyonce nuk e ndihmon vëllanë e saj të vogël, madje refuzon ta takojë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Eshtë miliardere por Beyonce nuk e ndihmon vëllanë e saj të vogël, madje refuzon ta takojë

14-vjeçari është djali i babait të yllit të popit, Matthew Knoëles, i cili u bë baba i Nixon ndërsa ai ishte ende i martuar me nënën e Beyonce, Tina Knowles-Lawson. Ai gjithashtu ka një vajzë të vogël të lindur jashtë martese.

 

Pas ndarjes me Matthew, nëna e djalit, Alexandra, u përball me shumë vështirësi, duke deklaruar falimentimin dhe duke u zhvendosur në një shtëpi lëvizëse në 2014.

 

Advertisement

Beyonce nuk është përpjekur asnjëherë ta ndihmojë financiarisht vëllanë e saj më të vogël dhe thuhet se refuzon ta takojë.

 

“Ajo është një miliardere dhe sapo bleu shtëpinë më të shtrenjtë në Kaliforni dhjetë milje larg shtëpisë sonë. Por jo, nuk ka pasur asnjë kontakt”, tha Alexandra në një intervistë të fundit.

“Shqetësimi im kryesor ishte të merresha me një fëmijë që pyet: Pse nuk më do ky person? Ulem në banjë dhe qaj ndonjëherë sepse nuk di si ta ndihmoj të jetë vetvetja”, tha Alexandra.

Advertisement

 

 

Sipas Sun, Alexandra shpërthen dhe qan duke dëgjuar një nga këngët e Beyonce-s, konkretisht atë të titulluar “Ring Off”, e cila tregon historinë e pabesive të babait të saj Matthew.

 

Advertisement

“Nëse dëgjoni Ring Off, kjo është historia”, tha Alexandra 52-vjeçare.

 

Deri para disa vitesh, ajo dhe djali i saj jetonin në një shtëpi lëvizëse me 2 dhoma gjumi, derisa mikja e saj e ngushtë, aktorja Char Jackson, i mori në shtëpi. Vetëm në vitin 2017 Alexandra ishte në gjendje të merrte me qira apartamentin e saj.

Në fillim të këtij viti, ajo dhe djali i saj, Nixon, u vendosën në një shtëpi me pesë dhoma gjumi në një periferi të Los Anxhelosit, raporton Sun.

Advertisement

 

Megjithatë, ajo është ende e trishtuar që Nikson i vogël nuk do ta takojë kurrë, motrën e tij.

 

“Unë i them atij, ‘fama nuk është e barabartë me lumturinë’, kështu që kurrë mos lakmo atë që ka dikush tjetër.” Por është e vështirë të shohësh njerëz që jetojnë si miliarderë. Çfarë po mendon ky fëmijë kur unë jam duke punuar 16 orë ditë  për të paguar faturat? si ndihet;” tha ajo.

Advertisement

 

Megjithatë, ajo nuk dëshiron të fajësojë Beyoncé për këtë gjë.

 

“Mendoj se Beyonce është një person i mrekullueshëm dhe nuk ka bërë kurrë asgjë për të më lënduar”, ka përfunduar ajo në intervistën e saj./Living/

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy