FERMA VIP/ Robert Berisha: Këto janë pikat e mia të forta

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FERMA VIP/ Robert Berisha: Këto janë pikat e mia të forta

Këngëtari dhe artisti nga Kosova Robert Berisha është një tjetër pjesëtar i fermës më të famshme në Shqipëri. Gjatë prezantimit të tij Roberi tha se hyn në këtë format me disa pika të forta.

Ai tha se sinqeriteti dhe origjinaliteti janë pikat më të forta të tij, ndërsa shtoi se bashkë me të në këtë “mision” është dhe vajza e tij që do ta ndjekë përmes ekranit të Vizion Plus dhe dy kanaleve të dedikuar Tring 1 dhe Tring 2.

“Pikat e mia të forta, sinqeriteti im, origjinaliteti im. Jam shumë energjik, do ta tregoj veten më së miri. Jam shumë i lidhur me gocën time, do të më marrë malli shumë për të. Hyrja në Fermë i ëhstë dukur shumë interesante, mezi po pret që ta shohë edhe ajo, që të më shohë mua aty në Fermë”, tha Robert Berisha.

Advertisement

Ndiqni “Ferma Vip” live në Vizion Plus dhe në dy kanalet e dedikuara në Tring, Ferma Vip1” dhe “Ferma Vip 2” si dhe në kanalin tonë të Youtube “Ferma Vip”

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy