FERMA VIP/ Xhesika Polo: Kam parë tutoriale për të mjelë lopën dhe për të punuar tokën

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FERMA VIP/ Xhesika Polo: Kam parë tutoriale për të mjelë lopën dhe për të punuar tokën

Këngëtarja Xhesika Polo ka qenë një tjetër personazh i njohur shqiptar që është bërë pjesë e FERMA VIP.

Xhesika e sheh hyrjen në FERMA VIP si një katapultë të madhe për jetën dhe karrierën e saj.

“Jam Xhesika Polo jam 26 vjeç. Ferma do jetë një katapult i madh për mua. Babin e kam merak dhe do jetë tifozi im më i mirë. Kam parë tutoriale për të mjelë lopën dhe për të punuar tokën. Kam asat e mi nën mëngë që do i përdor. Unë do u jap një super show njerëzve”, tha Xhesika.

Advertisement

Ndiqni “Ferma Vip” live në Vizion Plus dhe në dy kanalet e dedikuara në Tring, Ferma Vip1” dhe “Ferma Vip 2” si dhe në kanalin tonë të Youtube “Ferma Vip”.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy