Fermerët tregojnë kë duan të largohet, emrat që u lakuan më shumë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Fermerët tregojnë kë duan të largohet, emrat që u lakuan më shumë

Televotimi ka qenë një temë diskutimi midis fermerëve gjatë kësaj jave.

Të gjithë kanë dhënë mendimin e tyre se kush do të eliminohet nga “Ferma VIP”.

Emri i Glorias, Nikos dhe Valerit ka qenë më i përmenduri nga fermerët e tjerë.

Valeri është shprehur se një vajzë do të largohet sonte nga “Ferma VIP”, ndërsa Floriani është shprehur se Gloria do të largojë Valerin nga loja.

Advertisement

Dijonisi është shprehur se Niko, Valeri ose Gloria do të largohet.

Sonte në “Ferma VIP”, një nga fermerët do të largohet nga gara dhe një personazh i ri do i bashkohet lojës për çmimin e madh.

Për më shumë na ndiqni LIVE në Vizion Plus, në dy kanale të dedikuara në Tring në Ferma VIP 1 dhe Ferma VIP 2. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy