Fero kërkon të ketë dy gra/ Deklarata që po habit fansat pas përkushtimit të tij në fenë islame

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Fero kërkon të ketë dy gra/ Deklarata që po habit fansat pas përkushtimit të tij në fenë islame

Teksa njotoi largimin nga muzika dhe përkushtimin në fenë islame, Fero herë pas herë ka surprizuar fansat me deklaratat e tij.

 

Së fundmi, Fero ka hedhur dyshime se ka ndërmend të ketë dy bashkëshorte, edhe pse kjo nuk lejohet nga kodi penal i Kosovës.

 

Advertisement

Ai ndan vazhdimisht citate të librave të fesë islame por postimi i fundit i ka lënë pa fjalë ndjekësit dhe fansat e tij.

 

Fero ka publikuar një fotografi të një shprehje nga dijetari i ndjerë musliman me origjinë shqiptare, Shaykh Al Albani që thotë:

 

Advertisement

Nuk është e lejuar për një grua që t’ia ndalojë burrit të saj marrjen e një gruaje të dytë”.

 

Ka qënë kjo deklaratë ajo që ka ngjallur dyshime nëse Fero po e mendon një gjë të tillë, pas pajtimit me Arbenitën.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy