Fifi publikon foto dhe tregon se sa shumë është dobësuar

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Fifi publikon foto dhe tregon se sa shumë është dobësuar

Fifi është një nga këngëtaret e pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.

Këngët e saj pëlqehen shumë, kryesisht nga të rinjtë.

Kohët e fundit ajo ka bërë një ndryshim në pamje duke humbur goxha peshë.

Dhe këtë e tregon një foto e publikuar së fundmi në rrjetet sociale.

Advertisement

Këngëtarja ka publikuar një foto nga pushimet, të cilat po i kalon në Ksamil,

Rënia e saj nga pasha është e dukshme.

Fifi publikon foto dhe tregon se sa shumë është dobësuar shkruan Vizion Plus.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy