FOTO/ Pas ndarjes nga Besi, Xhensila Myrtezaji bën ndryshimin e rrallë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO/ Pas ndarjes nga Besi, Xhensila Myrtezaji bën ndryshimin e rrallë

Siç kanë treguar faktet pas një ndarje, ndodh që gratë kanë dëshirë që të bëjnë ndryshime në look-un e tyre. E zakonisht vendosin që të shkurtojnë apo lyejnë flokët.

Pikërisht këtë ka bërë edhe Xhensila Myrtezaji. Jemi mësuar që zakonisht Xhensilën ta shohim me një ngjyrë më të errët të flokëve, por së fundmi ka marrë vendimin të bëhet, gjysëm-bjonde siç thot ajo.

Pikërisht këtë ka bërë edhe Xhensila Myrtezaji. Jemi mësuar që zakonisht Xhensilën ta shohim me një ngjyrë më të errët të flokëve, por së fundmi ka marrë vendimin të bëhet, gjysëm-bjonde siç thot ajo.

“Për të gjithë ju që po më pyesni, po jamë bërë pjesërisht bjonde”, shkruan këngëtarja krahas fotove ku ka udhëtuar drejt Firences.

Advertisement

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Advertisement

Kujtojmë se , moderatori dhe aktori Bes Kallaku, i njohur tanimë si Kryeplaku, konfirmoi në “Ferma VIP” ndarjen nga Xhensila Myrtezaj. Gjatë bisedës me fermerët, ai tregoi se fëmijët jetojnë me ish-bashkëshorten.

“Gocën e takoj më shpesh, djalin e shoh pak më rrallë sepse jetojnë me ish-bashkëshorten. Por mërzitem ndonjëhere se njeriut i ndodhin disa situata në jetë që nuk i ka pritur. Është pak e vështirë. E rëndësishme është që të jenë më mirë, të jemi falenderues se ndodh që nuk vlerësojmë ditët e mira”./vizionplus.tv

“Të dashuruar përjetësisht”, kujtimet që Besi dhe Xhensila refuzojnë t’i fshijnë pas ndarjes

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy