FOTO/ Princi Leka i prezanton partneren e re vajzës, Princeshë Geraldina shihet në shoqërinë e fotografes

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO/ Princi Leka i prezanton partneren e re vajzës, Princeshë Geraldina shihet në shoqërinë e fotografes

Historia e dashurisë e Princ Lekës me fotografen Blerta Celibashi ka avancuar me hapa të mëdha. Pasi u mësuan se çifti kanë nisur bashkëjetesën, dyshja shfaqet hapur në rrugët e kryeqytetit krah njëri-tjetrit.

Por së fundmi, Princ Leka dhe Blerta Celibashi janë parë në një nga restorantet e kryeqytetit duke darkuar bashkë me vajzën e Princit, Geraldinën.

Duket se Geraldina është prezantuar me partneren e re të babait dhe Blerta tregon një kujdes të veçantë për 3-vjeçaren.

Kujtojmë se Princ Leka dhe Elia Zaharia janë në proces divorci pas 7 vitesh martesë dhe ndarja e tyre fatkeqsisht nuk ishte aspak e paqtë./vizionplus.tv

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy