FOTO/ Shtëpitë e të famshëmve para dhe pas, ku jetonin yjet kur nuk ishin VIP-a

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO/ Shtëpitë e të famshëmve para dhe pas, ku jetonin yjet kur nuk ishin VIP-a

Ekziston një stereotip shumë i fortë për të famshmit që na e bën të vështirë t’i mendojmë ata si njerëz normalë. Arritjet e tyre, mënyra e tyre e jetesës, pasuria e tyre dhe një mori faktorësh të tjerë tregojnë se ata janë padyshim në një nivel tjetër të jetës nga ne, por në fund të fundit, ata janë të gjithë njerëz të zakonshëm.

Shumë prej tyre e kanë nisur nga zero, nuk jetonin në vila apo rezdienca, por shtëpi familjare në fshat ose në apartamente në qendër të qytetit.

Rihanna , Kanye West, Ronaldo, Lionel Messi dhe Nicki Minaj janë disa nga të famshmit që u rritën në lagje të varfra përpara se të ndërtonin pallate.

Më poshtë ju tregojmë ku kanë jetuar para se të ishin të famshëm dhe ku jetojnë sot. Frymëzohuni!/vizionplus.tv

Advertisement

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy