FOTO/ Vajza e Kim Kardashian, North West fotografohet me njerkën e saj në Japoni

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Bianca Censori është parë duke kaluar kohë cilësore me bashkëshortin e saj Kanye West në të gjithë botën. Çifti është parë duke udhëtuar nëpër Evropë dhe Azi javët e fundit, duke marrë pjesë në evente ekskluzive në Paris dhe Itali dhe me sa duket duke bërë biznes në Japoni.

Këtë herë Bianca duket se ka marrë ditën e pushimit dhe është parë duke u shoqëruar me vajzën e Kanye dhe Kim Kardashian, North West. Shefja e dizajnit të Arkitekturës në Yeezy, e cila gjithashtu po punonte në disa dizajne të dizajneve të reja me burrin e saj, u pa duke kaluar një ditë vajzash me North, duke vizituar një kafene të njohur në Harajuku.

FOTO/ Vajza e Kim Kardashian, North West fotografohet me njerkën e saj në Japoni

Dyshja u panë në Tokio, duke kaluar mbrëmjen me mini derrat brenda një kafeneje. Bianca dhe North ishin të buzëqeshura duke bërë një bisedë të rastësishme dhe duke përkëdhelur derrkucat, duke treguar se ata janë afruar më shumë që kur Kanye e prezantoi Biankën për herë të parë me North. /vizionplus.tv

Advertisement

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy