FOTO- Vajza e Madonës nuk i lë vend imagjinatës/ Me fustan rrjet ekspozon linjat në tapetin e kuq

Pinterest LinkedIn Tumblr +
FOTO- Vajza e Madonës nuk i lë vend imagjinatës/ Me fustan rrjet ekspozon linjat në tapetin e kuq

Vajza e këngëtares Madona,  Lourdes Leon, ka marrë pjesë në eventin e “The Tour” të Victoria’s Secret në Neë York.

 

26-vjeçarja shfaqet e veshur me një fustan me material rrjete duke treguar linjat e trupit të saj.

 

Advertisement

E veshur me fustan rrjetë, vajza e Madonës gati nudo në tapetin e kuq, nuk i ka lënë aspak vend imagjinatës.

 

Ajo e veshi atë sipër një palë mbathjesh të zeza dhe i shtoi edhe më shumë shkëlqim pamjes me një gjerdan me zinxhir argjendi dhe me disa unaza diamanti.

 

Advertisement

Lourdes, gjithashtu i shtoi disa centimetra shtesë lartësisë saj me një palë taka të larta të zeza.

 

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy