Franceska Jace “torturon” fansat, shkon në pishinë topless (FOTOT)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ajo shquhet për format e saj dhe fotot provokuese që poston në rrjetet sociale.

Ish banorja e Big Brother Albania Franceska Jace ka publikuar së fundmi në profilin e saj Instagram foto ku shfaqet topless buzë një pishine. Franceska i ka lënë shumë pak vend imagjinatës teksa është shfaqur seksi, duke nxjerrë në pah edhe të pasmet bombastike.

Nuk është hera e parë që modelja pozon me foto të zhveshura, duke marrë një lumë komentesh dhe pëlqimesh.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy