Futbollisti i njohur i propozon të dashurës me unazën 470 mijë euro

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Futbollisti i njohur i skuadrës së Manchester City, Riyad Mahrez ka zgjedhur që t’i propozojë në Greqi të dashurës së tij, Taylor Ward.

Propozimi u bë me një unazë diamanti të bërë posaçërisht për partneren e futbollistit, e cila kushtonte rreth 470 mijë euro.

Advertisement

View this post on Instagram

A post shared by TAYLOR WARD (@taylorwardx)

Advertisement

Taylor Ward është vajza e ish-futbollistit të Norwich City dhe Sheffield United Ashley Ward, dhe ndërkombëtari algjerian tregoi anën e tij romantike me unazën e çmuar që i dha asaj.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy