Gledisi dhe Xhesika futen së bashku në vaskë, këngëtarja: Ky ishte një fillim i mbarë jave

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Gledisi dhe Xhesika futen së bashku në vaskë, këngëtarja: Ky ishte një fillim i mbarë jave

Gledisi zgjidhet kryefermer për herë të parë dhe do të qëndrojë tek shtëpia e të privilegjuarve, ku si shoqëruesen e tij zgjodhi Xhesikën.

Dyshja po shijon privilegjet e shtëpisë, ku kanë qëndruar gjatë gjithë natës zgjuar dhe më janë futur së bashku në vaskë.

Këngëtarja këtë e ka quajtur një fillim të mbarë jave dhe se do ta shijojë çdo moment.

“Ky ishte një fillim jave i mbarë. Domethënë ne nuk do të bëjmë asnjë punë? Ne vetëm do të jetojmë”, është shprehur Xhesika. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy