“Gloria është intrigante”, motra e Artemisës nuk kursehet në Ferma Club, zbulon lidhjen e fermeres jashtë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Gloria është intrigante”, motra e Artemisës nuk kursehet në Ferma Club, zbulon lidhjen e fermeres jashtë

Sot në “Ferma Club” me moderatorët Alma Çelaj dhe Syrjan Rahova, ka qenë motra e fermeres Artemisa, Erida Kusi.

Erida është pyetur për lojën dhe gjithashtu për jetën private të Artemisës për të cilën nuk ka nguruar të përgjigjet.

“Artemisa është e dashuruar, ka një djalë të mrekullueshëm që e mbështet në ccfarëdolloj vendimi”, u shpreh ajo.

Por nuk kaloi pa përmendur edhe emra të fermerëve të tjerë që sipas saj po i bien në qaf të motrës dhe e ka nisur me Glorian.

Advertisement

“Gloria më duket intrigante në marrëdhënie me Artemisën. Patën një sqarim dhe Gloria u tregua manipuluese dhe e solli situatën sic donte vetë. Nuk besoj se do kenë më një gricje tjetër”, tha Erida që gjithashtu shprehu se motra e saj mund të ketë një përplasje me Xhesikën./vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy