Grabitet banesa e aktorit të famshëm, arrestohet e dyshuara

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Shtëpia e aktorit të njohur Hollwoodian, Johnny Depp ka rënë pre e disa grabitësve.

Lidhur me këtë ngjarje është arrestuar një vajzë, e cila dyshohet se është një nga autorët e grabitjes.

Autoritetet janë treguar të shpejtë dhe kanë arritur ta arrestojnë atë para se të largohej.

Nuk dihet nëse grabitësit kanë arritur të marrin ndonjë gjë nga banesa e Depp.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2020 Struga.info | Privacy policy