Hailey Bieber tregon barkun e rrumbullakosur, fotografohet në shëtitje me Justin Bieber

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Hailey Bieber tregon barkun e rrumbullakosur, fotografohet në shëtitje me Justin Bieber

Hailey dhe Justin Bieber dolën për shëtitje vetëm disa ditë pasi njoftuan zyrtarisht se janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Ata u kapën në kamera teksa dilnin nga një zyre, me Hailey duke treguar barkun e saj të rrumbullakosur me një bluzë të bardhë, të cilën e veshi me një kostum të zi për meshkuj.

Advertisement

Sipas një burimi të afërt me çiftin që foli për Us Weekly, Hailey dhe Justin po prisnin “kohën e duhur për të rritur familjen e tyre”.

Veçanërisht Hailey nuk donte t’i nxitonte gjërat dhe të kishte një fëmijë menjëherë pas martesës së tyre, edhe pse ” gjithmonë e dinte se donte të bëhej nënë, kështu që kjo është një ëndërr e realizuar “. Ajo preferoi që ata të merrnin kohën e tyre dhe të kënaqeshin duke qenë çift përpara se të fillonin të përpiqeshin për një fëmijë.

Në shtator çifti do të festojë gjashtë vjet martesë./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy