Bëni Like Struga.info në Facebook


I jep fund beqarisë me të dashurën 22 vite më të re aktori i “Friends”

Pinterest LinkedIn Tumblr +
I jep fund beqarisë me të dashurën 22 vite më të re aktori i “Friends”

Aktori i famshëm në rolin e “Chandler Bing” në serialin “Friends”, Matthew Perry, është fejuar me të dashurën e tij 22 vite më të re.

51 vjeçari po shijonte prej dy vitesh historinë e dashurisë me partneren e tij 29-vjeçare, Molly Hurëitz.

Lajmin e fejesës e konfirmoi vetë Perry për revistën “People”.

“Vendosa të fejohem! Fatmirësisht më qëlloi të takoja dhe të frekuentoja gruan më të mrekullueshme që ekziston në rruzullin tokësor.” , – u shpreh ai.

Advertisement

Dyshja nisi të takohej që në vitin 2018 dhe madje kaluan pushimet e para së bashku, ndërsa pritet që edhe festën e Krishtlindjeve ta kalojnë bashkë.

Më herët, Molly bëri një dedikim romantik për aktorin në llogarinë e tij në Instagram, duke i shprehur dashurinë për festën e Shën Valentinit./ Living

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy