I mori partnerin të bijës, cili është qëndrimi i Miley Cyrus për dramën mes nënës dhe motrës së saj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
I mori partnerin të bijës, cili është qëndrimi i Miley Cyrus për dramën mes nënës dhe motrës së saj

Drama e familjes Cyrus po bën naming në mediat rozë në mbarë botë. Thelbi është se nëna I ka marrë partnerin vajzës së saj, motrës së Miley Cyrus.

Por tashmë po thuhet se Miley Cyrus nuk ishte në dijeni të situates. Një burim I afërt pranë këngëtares thotë se Mylie nuk e dinte për lidhjen e motrës së saj me Dominic Purcell.

“Ajo u përball me nënën e saj për këtë. Ajo mendon se është një situatë e çuditshme, por e do mamin dhe dëshiron që ajo të jetë e lumtur”, tha burimi.

Një burim i tha PEOPLE se motra e vogël e Cyrus ishte ofenduar nga marrëdhënia e nënës së saj me yllin e “Prison Break”.

Advertisement

Ai gjithashtu pohoi se Noah dhe Parcell më parë ishin në një lidhje dhe ndaluan së takuari njëri-tjetrin përpara se aktori dhe Tice (nëna) të fillonin romancën e tyre.

Noah dhe Dominique e shihnin njëri-tjetrin si “miq me përfitime”. Ata ndaluan së paku njëri-tjetrin dhe më pas Tish filloi diçka ”, tha burimi.

Burimi zbuloi gjithashtu se gjatë dasmës së Tish dhe Dominic në shtëpinë e Miley Cyrus , Noah nuk ishte e ftuar. Në atë kohë, fansat spekuluan se Noah e kishte anashkaluar dasmën në përpjekje për të treguar se ajo ishte në anën e babait të saj së bashku me vëllain e saj Bresson./vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy