Jonida Maliqi fiton bastin me Eranda Libohovën, ja çfarë ka ndodhur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Jonida Maliqi fiton bastin me Eranda Libohovën, ja çfarë ka ndodhur

Këtë të shtunë në emisionin “Jonida’s room” Në Vizion Plus  ishte e ftuar këngëtarja Eranda Libohova. Së bashku me Jonida Maliqin ato janë kthyer pas në kohë duke kujtuar “Këngët e Shekullit” dhe këngën hit  të asaj kohe të Ermal Fejzullahut .

“Më kujtohet kur udhëtonim me makinen tende , dhe kënga që dëgjonim me shumë ishte e Ermal Fejzullahut. Kjo kënga ka qënë hit atëherë.”

Duke folur rreth dueteve të këngëtarëve të njohur Jonida Maliqi I kujton Erandës duetin që ka bërë me Kujtim Prodanin me këngën e saj. Eranda këmbnguli që një duet I tillë nuk ishte realizuar dhe kështu Jonida e sfidoi me një bast.

“Nuk ka mundësi ti dhe Kujtim Prodani të keni kënduar këngën time. Ok e vendosim me bast nëse e kam  kënduar do bëjmë një rikthim me koleget sic kemi qënë dhe do paguash një darkë”, tha Jonida.

Advertisement

“OK ke të drejtë nuk më paska mbetur fare në memorie që e ke kënduar me Kujtimin këtë këngë”, tha Eranda.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy