Ju pëlqejnë? Yjet që bënë ndryshime drastike në look dhe i lanë të gjithë pa fjalë (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ju pëlqejnë? Yjet që bënë ndryshime drastike në look dhe i lanë të gjithë pa fjalë (FOTO)

A është e vërtetë që biondet argëtohen më shumë? Dy të famshme janë gati të zbulojnë këtë verë këtë teori.

Pas Kaia Gerber edhe Emily Ratajkowski gjithashtu vendosi të bëhej bionde dhe të na surprizonte të gjithëve me pamjen e tyre.

Por, ato nuk ishin dy yjet e vetëm që treguan ndryshime të mëdha në look këtë vit, pasi Post Malone vendosi të ndryshojë pamjen e tij.

Advertisement

Edhe Miley Cyrus na ka habitur me ndryshimet në pamjen e jashtme që janë shoqëruar së bashku me ato psikologjike.

Më në fund, debutimi i shumëpritur i filmit artistik të Hamilton do të duket pak më ndryshe dhe tifozët e Batman janë gati të habiten.

Shikoni transformimet më të habitshme të yjeve gjatë këtij viti…

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy