Kate Middleton mund të jetë princeshë por kjo gjë i ndalohet rreptësisht në pamjen e saj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kate Middleton mund të jetë princeshë por kjo gjë i ndalohet rreptësisht në pamjen e saj

E keni vënë re që Kate Middleton nuk i ka lyer kurrë thonjtë?

 

Nëse jo, atëherë kini kujdes. Dukesha e Kembrixhit mund të jetë gjithmonë elegante, e kuruar, me flokë shumë të bukur dhe grim të kujdesshëm, por asnjëherë nuk i ka lyer thonjtë, sidomos në një ngjyrë të ndezur. Arsyeja?

 

Advertisement

Protokolli e ndalon. Prandaj, rregullat stilistike mbretërore i ndalojnë manikyr me ngjyra, por imponojnë thonjtë “nude”. Nuanca më “ekstreme” që është lejuar të mbajë Mbretëresha Elizabeth ka qenë prej 28 vitesh është një ngjyrë rozë e lehtë.

 

Kate Middleton mund të jetë princeshë por kjo gjë i ndalohet

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy