Këngëtari shqiptar dhe gruaja e tij infektohen me COVID

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Këngëtari shqiptar dhe gruaja e tij infektohen me COVID

Këngëtari i njohur shqiptar Skerdi dhe gruaja e tij kanë dolë pozitivë me koronavirus. Lajmin e konfirmoi vetë këngëtari përmes një postimi në rrjetet sociale.

Ai shkruan se aktualisht ndodhet në karantinë, ndërsa falenderoi të gjithë të afërmit dhe admiruesit për përkrahjen.

“E di që ju kam premtuar disa projekte të reja, por unë dhe gruaja ime Vesa Ago jemi duke u shëruar nga Covid-19. Kanë mbetur vetëm edhe pak ditë derisa të mbaroj vetëizolimin dhe atëherë do të ketë shumë këngë të cilat i kam gati për ju. Ju dua shumë dhe faleminderit për përkrahjen e vazhdueshme. Mbroni veten dhe familjarët tuaj. Kjo situatë do të kalojë shumë shpejt”, shkruan ai.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy