Këngëtarja e famshme i lë fansat pa fjalë, poston “selfie”-n perfekte pa pikë grimi në fytyrë (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Këngëtarja e famshme i lë fansat pa fjalë, poston “selfie”-n perfekte pa pikë grimi në fytyrë (FOTO)

Gjatë pandemisë koronavirus, Demi Lovato, ka ndarë me fansat e saj momente të ndryshme nga jeta private dhe ajo profesionale.

Por të hënën, këngëtarja e famshme ka vendosur që të postojë në “Instagram” një fotografi ku shfaqet pa asnjë pikë makijazhi.

Në “selfie”-n e pëlqyer shumë nga ndjekësit, 27-vjeçarja shfaqet me kokën mënjanë të mbështetur në njërën dorë.

Advertisement

Kjo nuk është hera e parë që Demi vendos që të ndajë me fansat foto ku shfaqet shumë natyrale, e duhet pranuar se është e bukur pavarësisht se nuk ka vendosur make-up.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy