Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë/ Zbulon emrin e veçantë të vajzës

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të parë/ Zbulon emrin e veçantë të vajzës

Këngëtarja e njohur shqiptare, Mariza Ikonomi, ka suprizuar të gjithë ndjekësit me lajmin më të bukur.

 

Artistja ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” foton më të ëmbël. Ajo është bërë nënë për herë të parë.

 

Advertisement

Krah fotove me vogëlushen, Melodinë e saj më të bukur të jetës, Mariza ka zbuluar edhe identitetin e njeriut që i ka “vjedhur” zemrën.

 

“Dhe vjen nje dite qe Zoti te dhuron gjithe Boten dhe e vendos ate ne duart e tua. Melodia e jetes e sime! MELODY IKONOMI GREÇO!

 

Advertisement

@blendigreco me dhe gjithe forcen dhe gezimin e kesaj Bote! Te dua “, shkruan Mariza krah fotove me vogëlushen.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Mariza Ikonomi 🎙 (@ikonomimariza)

Advertisement

 

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy