Këngëtarja shqiptare, në listën e këngëve të preferuara të ish-presidentit Obama

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ish-presidenti i Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Barack Obama, ka bërë me dije këngët e tij të preferuara.

Nëpërmjet një postimi në Twitter, ai ka zbuluar këngët që ka dëgjuar më së shumti këtë verë.

Pjesë e kësaj liste është edhe këngëtarja shqiptare nga Kosova Dua Lipa, me këngën “Un Dia” në bashkëpunim me këngëtarin latin J Balvin.

“Gjatë muajve të fundit, kam kaluar shumë kohë duke dëgjuar muzikë me familjen time. Doja të ndaja disa nga të preferuarat e mia nga stina e Verës. Shpresoj t’i shijoni” – ka shkruar Obama.

Advertisement

“Un Dia” rezultoi sukses për Dua Lipën dhe J Balvin, duke qendruar në krye të top listave./VIZION PLUS/

Over the past few months, I’ve spent a lot of time listening to music with my family. I wanted to share some of my favorites from the summer—including songs from some of the artists at this week’s @DemConvention. Hope you enjoy it. pic.twitter.com/2ZFwdN46jR

— Barack Obama (@BarackObama) August 17, 2020

Këngëtarja shqiptare, në listën e këngëve të preferuara të ish-presidentit Obama shkruan Vizion Plus.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy