“Kujdes se do rrëzohesh”/ Klaudia Pepa “çmend” fansat me këmbët përpjetë dhe… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Ballerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është mjaft aktive në profiling e saj në “Instagram”.

Ajo ndan me ndjekësit e shumtë momente të ndryshme nga përditshmëria e saj. E gjatë periudhës që ishte e izoluar në shtëpi për shkak të Covid-19, ajo ka publikuar foto e video që janë pëlqyer shumë nga fansat.

Madje ajo ka hapur sfida nga më të ndryshmet, e një të tillë e bëri edhe sot. #trevigliochallenge është sfida e krijuar sot nga Klaudia.

Advertisement

Kjo e fundit ka postuar një foto ku shfaqet me duar poshtë e këmbët përpjetë të vendosura në murë. Klaudia u ka kërkuar fansave që të bëjnë një pozë të tillë e ta postojnë në rrjetet sociale.

E teksa shumë fansa e kanë pëlqyer idenë e saj, ka nga ata që kujdesen për të dhe i thonë që të ketë kujdes që të mos rrëzohet.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy