“Kur ma vë dorën mbi…”/ Rudina Dembacaj poston foton me ish-deputetin, ndjekësit e ngacmojnë: Kap… (FOTO)

Pinterest LinkedIn Tumblr +

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, tashmë nuk e ka aspak problem që të publikojë foto me partnerin e saj, Mark Frrokun.

Së fundmi, ajo ka ndarë me ndjekësit një foto ku shfaqet së bashku me ish-deputetin dhe krahas saj shkruan: “Kur ma ven doren mbi dore…?”.

Teksa kjo pozë ka marrë mijëra pëlqime, nuk kanë munguar as komentet negative, që ajo i merr me sportivitet.

Advertisement

“Mbas Markut kap Gjonin, kur të mbarosh punë me Gjonin kap Nduen, mbas Ndues kap Palin, mbas Palit kap Lleshin, mbas Lleshit kap Gjinin dhe Shpalin,”– shkroi një prej komentuesve.

Dhe moderatorja iu përgjigj: “Uaaa faleminderit, si do ia bëja pa këto sugjerime”.

Ndërsa një ndjekëse i shkroi: “A je prush apo je borë. Hallin tim sma di kërkush. A je bor, a je prush ???.”

“Hahahaha prush, prush hahahaha”- shkroi Rudina.

Advertisement
Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy