Bëni Like Struga.info në Facebook


“Kurrë ma në prehrin tënd”/ Ledri Vula humb njeriun e dashur

Pinterest LinkedIn Tumblr +
“Kurrë ma në prehrin tënd”/ Ledri Vula humb njeriun e dashur

Gjyshi i këngëtarit Ledri Vula është ndarë këtë të enjte nga jeta.

Fillimisht, ishte mamaja e këngëtarit ajo që bërë public lajmin. Përmes një postimi në “Instagram”, ajo shkruante: “Baba jem i miri, sot ti mbylla syte dhe te ledhatova per here te fundit. Te dua, stambollesha jote perjete, Xherushi. Per miqte dhe ata qe e kane njoft dhe dasht:
Vorrimi do te behet neser ne rrethin e familjes se ngushte. Te pame nuk ka. Ngushellimet i pranojme me sms dhe telefonata.”

Po ashtu, edhe Ledri zgjodhi ta ndante dhimbjen e tij me ndjekësit, duke postuar një foto ku shfaqej në prehrin e gjyshit të tij.

“Kurr ma ne prehnin tond gjysh”, shkruan Vula.

Advertisement

View this post on Instagram

A post shared by Ledri Vula (@ledrivula)

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy