Kush janë dy më pak të preferuarit e publikut, opinionistët nuk fshehin habinë

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kush janë dy më pak të preferuarit e publikut, opinionistët nuk fshehin habinë

Valeri dhe Niko janë dy më pak të votuarit nga publiku dhe do të përballen me një sfidë të Agait, se kush prej tyre do të qëndroj.

Ky televotim habiti opionistët të cilët u shprehen se nuk e prisnin Valerin të ishte ndër më pak të votuarit pasi ai është gjithmonë aktivë në punët e fermës.

Pjesë nga biseda:

Enkeli: Nuk ma merrte mendja kurrë që Valeri do të ishte i nominuar, më ka habitur. Ai ka qenë gjithmonë aktivë.

Advertisement

Armina: Niko ka ndryshuar po nuk e ka fituar protanizmin nga jashtë, personazhet aty janë të përzgjedhur dhe është e vështirë të kesh një të preferuar.

Sonila: Vështirësia e këtij moment është që një sfidë do e bëjë diferencen. Valeri është fermeri që i qëndron fermës, punon dhe arrin të mbajë provokimet. /vizionplus.tv

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy