Kylie Jenner heq dorë nga photoshop, motrat Kardashian: Nuk i editojmë më fotot!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Kylie Jenner heq dorë nga photoshop, motrat Kardashian: Nuk i editojmë më fotot!

Motrat Kardashian dhe Jenner prej vitesh kanë pushtuar botën e mediave sociale. Shpeshherë ato janë akuzuar nga miliona ndjekësit e tyre për promovimin e standarteve joreale të bukurisë.

 

Në të kaluarën ka patur raste kur imazhet e bukurosheve  kanë marrë shumë kritika, pasi fansat kanë pikasur përdorimin e photoshop.

 

Advertisement

E lidhur me këtë temë Kylie Jenner është shprehur se ka hequr dore përfundimisht nga editimi i fotove në rrjetet sociale.

 

“Shoh kaq shumë vajza të reja që  editojnë  plotësisht  fotot e tyre. Edhe unë e kam kaluar atë fazë por tani kam më shumë besim tek vetja”, është shprehur 25-vjeçarja  gjatë episodit të radhës të “The Kardashians”.

 

Advertisement

Ndryshe nga themeluesja e “Kylie Cosmetics”, Khloé Kardashian vuri në dukje se komentet në rrjetet sociale kanë ndikuar në mungesën e vetëbesimit ./Living/

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy