Bëni Like Struga.info në Facebook


Lady Gaga ofron 500 mijë dollarë për këdo që gjen dy qentë e saj

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Lady Gaga ofron 500 mijë dollarë për këdo që gjen dy qentë e saj

Dy nga tre qenët e llojit “Bulldog” të këngëtares Lady Gaga janë vjedhur mbrëmjen e së mërkurës dhe ajo po ofron gjysmë milionë dollarë për këdo që do t’i gjejë qentë e saj.

Shëtitësi i qenve të këngëtares u qëllua disa herë në Los Angeles nga disa persona, të cilë arritën të vidhnin dy nga tre qentë që ai po shoqëronte për xhiron e darkës.

Pas të shtënave me armë ndaj Ryan Fischer, qentë Koji e Gustavo u morën nga grabitësit, ndërsa Fischer u dërgua në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy