Ledri bëhet për ujë të ftohtë në skenë prej të pasmeve të Taynas!

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Ledri bëhet për ujë të ftohtë në skenë prej të pasmeve të Taynas!

Një natë më parë, Tayna dhe Ledri Vula u bashkuan pas një kohe shumë të gjatë për të kënduar së bashku në një club veror ku kanë dhuruar show e ka pasur të papritura mes tyre.

Prej më shumë se një viti dy reperët publikuan bashkëpunimin e tyre të parë të titulluar “Aje” i cili vazhdon te dëgjohet në masë edhe ditët e sotme. Normalisht që kjo këngë do këndohej prej tyre dhe mbrëmjen e kaluar, por Tayna me levizje provokuese dhe të pasmet e saj e kanë lënë Ledrin pa fjalë dhe nuk ka mundur ta vazhdojë këngën.

“Harrova tekstin” është shprehur reperi në moment, por Tayna e mori menjëherë situatën në kontroll. Video është bërë publike nga fansat e shumtë që i kanë ndjekur live. Shikoni videon e plotë:

Advertisement

Ledri bëhet për ujë të ftohtë në skenë prej të pasmeve të Taynas! shkruan Vizion Plus.

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2022 Struga.info | Privacy policy