Madonna festoi 62-vjetorin, vajza e saj merr vëmendjen

Pinterest LinkedIn Tumblr +

“Mbretëresha e Popit”, Madonna, 2 ditë më parë festoi 62-vjetorin e lindjes.

Edhe pse me shumë vite mbi supe, Madonna vijon të jetë në formë të përkryer fizike.

Ajo ka festuar ditëlindjen e rrethuar nga miqtë dhe i dashuri i saj 26-vjeçar, Ahlamalik Williams dhe vajza e saj.

Ylli ka ndarë edhe momentet nga festa, ku nuk munguan droga dhe as skenat e nxehta më të dashurin.

Advertisement

Por ajo që mori vëmendjen është vajza e saj e cila u shfaq në foto me sqetulla të padepiluara.

Madonna konsiderohet si një nga ikonat e muzikës, e cila gjatë karrierës së saj ka shitur mbi 300 milionë albume.

Madonna festoi 62-vjetorin, vajza e saj merr vëmendjen shkruan Vizion Plus.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2021 Struga.info | Privacy policy