Mariana, Flori dhe Valeri të parët që zgjohen, pinë kafen e mëngjesit së bashku

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Mariana, Flori dhe Valeri të parët që zgjohen, pinë kafen e mëngjesit së bashku

Disa nga fermerët janë zgjuar dhe po pinë së bashku kafenë e mëngjesit.

Të parët që janë zgjuar janë Mariana, Floriani dhe Valeri.

Aktorja mbrëmë u zgjodh kryefermerja dhe e kaloi natën në shtëpinë e luksit.

Fermërt kanë kaluar disa momente relaksi së bashku në verandë, ku kanë bërë batuta mes tyre. /vizionplus.tv

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2023 Struga.info | Privacy policy