Martohet Elton Ilirjani? Biznesmeni gay shfaqet me fustan nusërie në rrugët e New York-ut (Fotot)

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Martohet Elton Ilirjani? Biznesmeni gay shfaqet me fustan nusërie në rrugët e New York-ut (Fotot)

Elton Ilirjani është një ndër personat më moskokçarës të show-bizit shqiptar.

 

Ai prej kohësh tashmë është një mbështetës ndërkombëtar i të drejtave të komunitetit LGBTQ+ dh me stilin e tij ka bër bujë në rrjet.

 

Advertisement

Si çdo herë tjetër edhe kësaj here, biznesmeni gay është bërë kryeqendra e opinionit publik, pasi është shfaqur i veshur me fustan nusërie. Elton është fotografuar rrugëve të Brooklyn me fustanin modern të bardhë.

 

Përveç kësaj ai i ka shtuar veshjes ekstravagante një palë taka blu dhe geta të kuqe, duke iu afruar flamurit amerikan.

 

Advertisement

Më herët ai u shpreh se i ka mbyllur të gjitha hesapet me Shqipërinë, dhe se nuk bën pjesë te njerëzit që mezi presin të festojë pavarësinë apo të vijë në Shqipëri.

 

“Atdheu im është SHBA”, shprehej biznesmeni, duke zbuluar edhe zhgënjimin që ka për vendin tonë.

Advertisement
Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy