Martohet këngëtarja shqiptare, grimierja e famshme publikon fotot

Pinterest LinkedIn Tumblr +
Martohet këngëtarja shqiptare, grimierja e famshme publikon fotot

Fjolla Krasniqi do të veshë këtë të mërkurë fustanin e bardhë të nuserisë.

 

Këngëtarja e njohur kosovare, u fejua kohë më parë, dhe sot do të kurorëzojë dashurinë e saj me martesë.

 

Advertisement

Ajo ka qenë ndër artistet që ka arritur të marrë vëmendje të madhe ndër vite.

 

Vite më pare, Krasniqi solli një frymë të re muzikore, teksa arriti që edhe të thyejë tabu në industrinë muzikore.

Advertisement

Share.

Comments are closed.

Copyright © 2024 Struga.info | Privacy policy